Serwis Apple

Jeśli Twój iPhone nie działa prawidłowo, z pewnością zastanawiasz się nad skorzystaniem z usług serwisu Apple. Naprawą telefonów tej marki zajmujemy się od 2004 roku. To pozwoliło nam zdobyć olbrzymie doświadczenie, dzięki któremu wymiany szybek oraz wyświetlaczy w iPhonie wykonujemy nawet tego samego dnia. Zależy Ci na ekspresowej naprawie telefonu? Zapraszamy do naszego punktu stacjonarnego w Warszawie lub Krakowie. W innym przypadku zapraszamy do skorzystania z usług naszego serwisu telefonów online. Na wykorzystane części oraz usługi serwisowe udzielamy gwarancji.

Serwis Apple w Warszawie

Jeśli zależy Ci na szybkiej naprawie Twojego telefonu, zapraszamy Cię do naszego punktu stacjonarnego w Warszawie, w którym wykonamy dla Ciebie wymianę szybki lub wyświetlacza w telefonie Apple nawet tego samego dnia. Ze względu na bardzo dobą lokalizację, nie będziesz mieć problemu aby do nas dotrzeć. Nasz punkt znajduje się w Warszawie przy ul. Andrzejowskiej 6/8 w lokalu 1/2. To bardzo dobrze skomunikowana część miasta, dzięki czemu do naszego serwisu Apple można łatwo dojechać komunikacją miejską oraz samochodem. Na miejscu będziemy mogli przeprowadzić diagnozę Twojego telefonu lub tabletu, na podstawie której przygotujemy wycenę naprawy oraz zaproponujemy najlepsze rozwiązanie naprawy.

Serwis Apple Online

Nasz serwis oferuje też naprawę telefonu bez wychodzenia z domu. Dzięki usłudze serwisowej door to door, zepsuty telefon przekażesz do naszego serwisu przy pomocy przesyłki kurierskiej, a my po wykonanej naprawie odeślemy go na wskazany przez Ciebie adres. To pozwoli Ci na zaoszczędzenie czasu potrzebnego na dojazd i odbiór telefonu z serwisu. Niezależnie od tego gdzie mieszkasz, po złożeniu zamówienia w naszym serwisie Apple Online, wysyłasz do nas telefon kurierem. Nasi technicy serwisowi zajmą się jego naprawą, a następnie odpowiednio zabezpieczą telefon i odeślą go do Ciebie. Jeśli masz jakieś wątpliwości zawsze możesz skontaktować się z nami mailowo oraz telefonicznie.

Jakie naprawy wykonuje nasz serwis Apple?

Nasz serwis telefonów Apple specjalizuje się w wykonywaniu napraw wyświetlaczy oraz wymiany szybek w telefonach iPhone. Dzięki ograniczeniu ilości dostępnych usług w naszym serwisie masz pewność, że naprawa zostanie wykonana szybko i skutecznie. Wszystkie niezbędne części do przeprowadzenia napraw nasz serwis posiada na miejscu. Jeśli nie wiesz, co mogło zepsuć się w Twoim iPhonie, wykonamy dla Ciebie dokładną diagnozę, która pomoże odnaleźć przyczynę problemów i ustalić koszty naprawy. Na tej podstawie pomożemy też podjąć decyzję, czy możliwa będzie wymiana szybki, lub czy wymiana wyświetlacza będzie konieczna.

Wymiana szybki iPhone

W wielu przypadkach podczas upadku lub przygniecenia telefonu dochodzi tylko do zbicia samej szybki, która zabezpiecza wyświetlacz. W takim przypadku wymiana całego modułu wyświetlacza nie będzie konieczna. Wykonanie samej wymiany szybki w iPhonie pozwoli na zachowanie oryginalnego wyświetlacza oraz zmniejszenie kosztów naprawy uszkodzonego telefonu. W jaki sposób najłatwiej rozpoznać, czy wymiana szybki będzie możliwa? Wyświetlacz w iPhonie nie może posiadać śladów uszkodzenia lub rozlania. Musi też prawidłowo wyświetlać obraz. W takim przypadku nasi technicy serwisowi przy pomocy profesjonalnych narzędzi serwisowych będą mogli wykonać naprawę poprzez uszkodzenie stłuczonego szkła z wyświetlacza i zastąpienie go nowym, które zostanie zamontowane przy użyciu specjalistycznego kleju.

Wymianę szybki wykonujemy w telefonach: iPhone 12, iPhone 12 Pro, iPhone 11, iPhone 11 Pro Max, iPhone X, iPhone XR, iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone SE 2020, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone SE, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 5, iPhone 5s oraz iPhone 5c.

Wymiana wyświetlacza iPhone

Wyświetlacze wykorzystywane w nowoczesnych telefonach Apple mimo najwyższej jakości wykonania, podobnie jak inne ekrany są narażone na uszkodzenia. Niestety wystarczy chwila nieuwagi, aby telefon upadł na ziemie lub został przygnieciony. W przypadku, gdy zakres zniszczeń jest znacznie większy, niż sama szybka ochronna na ekranie, niezbędne będzie wykonanie wymiany całego modułu wyświetlacza. W zależności od wyboru klienta może to być oryginalny wyświetlacz Apple lub sprawdzone zamienniki. Jeśli zdecydujesz się na wymianę ekranu, otrzymasz nowy moduł, na który składają się: wyświetlacz, dotyk oraz szybka.

Wymianę wyświetlacza wykonujemy w telefonach: iPhone 12, iPhone 12 Pro, iPhone 11, iPhone 11 Pro Max, iPhone X, iPhone XR, iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone SE 2020, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone SE, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 5, iPhone 5s oraz iPhone 5c.