Wszystko wskazuje na to, że Apple oficjalnie ogłosi datę prezentacji nowych telefonów w tym tygodniu. Z zapowiedzi wynika, że najnowsze zegarki oraz pozostaje urządzenia, będziemy mogli zobaczyć w informacjach prasowych już jutro. Przypominamy, że premiera nowych flagowców jest już opóźniona o miesiąc.

Zgodnie z zapewnieniami Jona Prossera już jutro, tj. we wtorek 8 września, Apple opublikuje komunikat prasowy, który przedstawi nowego iPada oraz Apple Watche. Mark Gurman z Bloomberga na swoim Twitterze wskazuje jednak na to, że bardziej prawdopodobne jest ogłoszenie wspólnej konferencji prasowej, która zostanie poświęcona wszystkim nowym produktom od Apple, w tym harmonogramu wydania iOS 14 i watchOS 7.

Kiedy odbędzie się premiera iPhone’a 12?

Z doświadczenia wiemy, że marka Apple ogłasza prezentację oraz rozsyła na nią zaproszenia na około 2 tygodnie przed wydarzeniem. Dlatego też najbardziej prawdopodobną datą wydaje się 22 września. To właśnie tego dnia miałaby odbyć się w pełni wirtualna konferencja, która najprawdopodobniej została już przez Apple nagrana.

Warto wspomnieć jednak o tym, że nawet jeśli konferencja odbędzie się w tym terminie, to sam iPhone 12 na rynku pojawi się najwcześniej w październiku. Razem z nim zostanie zaprezentowany też Apple Watch Series 6 oraz nowy budżetowy iPad. Najpewniej zobaczymy też nową wersję Apple TV, mniejszego HomePoda, lokalizator AirTags oraz słuchawki nauszne AirPods Studio.

Nie możemy doczekać się oficjalnego potwierdzenia daty premiery nowych urządzeń. Jak tylko pojawi się okazja, od razu wykonamy testową wymianę wyświetlacza w iPhone 12 oraz wymianę szybki w iPhone 12 Pro.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here